OÜ Smart AC tegeleb HEWALEX päikeseküte süsteemide ning GREE kliimaseadmete müügi ja paigaldusega. Loodame, et meie poolt pakutavas tootevalikus on olemas just Teile sobiv toode – soojuspump või eramule sobiv päikesekütte komplekt või hoopis lahendus kortermajale, mis annab küttekuludelt märkimisväärse säästu.

Hewalex on tunnustatud Euroopa tootja, kes on on päikesekollektoreid tootnud juba üle 20 aasta. Kaasaegsel tehnoloogial põhinev tootmine tagab toodete kõrge kvaliteedi ning kasuteguri. Kõik Hewalexi tooted vastavad Euroopas kasutatavale Solar Keymark ja EN 12975 standarditele. Hewalex toodete kõrge kvaliteedi kinnituseks on kollektoritele kehtiv 10 aastane tootjagarantii.

GREE maailma suurim kliimaseadmed tootev ettevõte, kus pööratakse erilist tähelepanu teadus- ja arendustegevusele ning mille tootmises kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid. GREE aastane tootmismaht on 60 miljonit seadet, mis jahunevad 20 kategooriasse, 400 seeriasse, kus on üle 12 700 mudelid või modifikatsiooni.

2008 asutasid Gree ja Daikin ühisettevõtte, et üheskoos toota kvaliteetseid kliimaseadmeid. Lisaksi koostööle Daikiniga toodab GREE kliimaseadmeid paljudele teistele ettevõtetele. GREE OEM (inglise keeles original equipment manufacturer ehk OEM) partneriteks on GE, Carrier, Whirlpool, Sanyo, Hyundai, Panasonic, LG, York, Ariston, DeLonghi, Cooper & Hunter, Nordcel ja paljud teised.